GSD Eğitim Vakfı Bahçelievler İlkokulu

             Okulumuz Giyim Sanayicileri Derneği yönetim kurulu başkanı Sayın Turgut Yılmaz ve GSD eğitim vakfı başkanı Sayın Mehmet Atakan’ın gayretleriyle, GSD Eğitim Vakfı tarafından yaptırılmıştır. Okulumuzun temeli, 10 Ocak 1998 tarihinde dönemin başbakanı Sayın Mesut Yılmaz tarafından atılmış ve kısa bir sürede tamamlanarak 21.09.1998 tarihinde Eğitim Öğretime başlamıştır.

            Okulumuzda 21 derslik ve ayrıca Fen ve Teknoloji, Bilgisayar, Bilişim Teknolojileri(BT), Yabancı Dil, Matematik, Sosyal Bilgiler sınıfları ile resim atölyesi, konferans salonu, çok amaçlı salon ve kütüphane bulunmaktadır. Ayrıca okulumuzda 2 Anasınıfı ve 1 OÇEM sınıfı yer almaktadır.

            Bilgisayar sınıfımızda 18 öğrenci, 1 öğretmen bilgisayarı olmak üzere toplam 19 bilgisayar ve 1 projeksiyon; BT sınıfımızda 20 öğrenci, 1 öğretmen olmak üzere toplam 21 bilgisayar, 1 projeksiyon, 1 klima ve 1 akıllı tahta bulunmaktadır. Okulumuz matematik sınıfında 1 akıllı tahta, 1 projeksiyon ve 1 bilgisayar bulunmaktadır. Dersler akıllı tahta ile etkileşimli bir şekilde sürdürülmektedir.

            Okulumuzun açılış töreni 24.10.1998 tarihinde yapılmıştır.Yazdır: